HET BROUWERIJTEAM

Contacteer de brouwerij en ontdek het team !

ONTMOET HET TEAM VAN DE BROUWERIJ !

Hieronder vind je ons team met de contactgegevens. Wil je graag in jouw zaak of winkel starten met onze bieren ? Neem dan rechtstreeks contact op met de juiste vertegenwoordiger. Heb je een algemene vraag of opmerking ? Vul dan het contactformulier onderaan in !

ALGEMEEN: Adres: Indiëstraat 21 - 2000 Antwerpen - 03.293.91.84

Johan Van Dyck Antwerpse Brouw Compagnie

OPRICHTER / ALGEMEEN

Johan Van Dyck

johan@antwerpsebrouwcompagnie.be

03.293.91.84

Karen Follens Hoofd Financiën & Logistiek van de brouwerij
Karen Follens Hoofd Financiën & Logistiek van de brouwerij

OPRICHTER / FINANCIËN & LOGISTIEK

Karen Follens

karen@antwerpsebrouwcompagnie.be

03.293.91.84

Tom Mertens Antwerpse Brouw Compagnie

BROUWER

Tom Mertens

tom@antwerpsebrouwcompagnie.be

03.293.91.84

Dries Cornelis Antwerpse Brouw Compagnie

BROUWER

Dries Cornelis

dries@antwerpsebrouwcompagnie.be

03.293.91.84

Tobias Baumer Antwerpse Brouw Compagnie 2

VERKOOP HORECA & EVENTS

Tobias Baumer

tobias@antwerpsebrouwcompagnie.be

0484.96.06.44

Vertegenwoordiger Retail Antwerpse Brouw Compagnie

VERKOOP RETAIL

Joris Luyten

joris@antwerpsebrouwcompagnie.be

0488.99.90.71

Dre Coppoolse Antwerpse Brouw Compagnie 2

VERKOOP HORECA & EVENTS NEDERLAND

Dre Coppoolse

info@seef.be

(+31)06 52880095

Jack Abendanom Antwerpse Brouw Compagnie 2

VERKOOP RETAIL NEDERLAND

Jack Abendanom

info@seef.be

(+31)076 8894845

Charlotte Jacobs Brouwerij Cafe de Seefhoek 2

VERANTWOORDELIJKE BROUWERIJCAFE

Charlotte Jacobs

Vraag rond het brouwerijcafé?

Klik hier

0489.76.87.50

EEN ALGEMENE VRAAG OF OPMERKING ? VUL HIERONDER IN !

Voer a.u.b. uw naam in
Vul alstublieft een bericht in.

ONAFHANKELIJK

Geen grote brouwerijen of financiers achter de schermen !  Onze brouwerij is volledig in handen van de oprichters, gesteund door vele bierliefhebbers via crowdfunding

UNIEKE BIEREN

Onderscheidende bieren, unieke smaken en karakter. Geen extreme 'bekketrekkers', maar aangename gebalanceerde smaken.

TOPKWALITEIT

Artisanaal, maar niet amateuristisch! Op vlak van kwaliteit geen enkele toegeving !  8X titel Goud/World's Best op alle belangrijke internationale wedstrijden.

WIL JIJ WERKEN BIJ ONZE BROUWWERIJ ?